Hemoskenavimas

Hemoskenavimas – priešlaikinė diagnostika pagal „gyvo“ kraujo lašą

      Hemoskenavimo metodikos pradininkas yra daktaras Kurtas Greindžas (JAV). Kuo gi skiriasi hemoskenavimo metodas nuo visiems žinomos klinikinės kraujo analizės, atliekamos šiuo metu poliklinikose? Klinikinės analizės metu kraujas imamas iš piršto, daromas tepinėlis, kuris džiovinamas, nudažomas specialiais dažais ir tik tada suskaičiuojami forminiai kraujo elementai. Pažymėtina, kad skaičiuojama po kelių valandų po kraujo paėmimo, kai nebėra jokio judėjimo, kai būna žuvusi visa kraujo mikroflora. Dažniausiai kiekybinės analizės metu skaičiuojamas leukocitų, eritrocitų kiekis ir jeigu jie svyruoja normos ribose, tai kraujas laikomas geru. Tai pavojinga klaida! Dažnai pacientas jaučiasi blogai, o kraujo formulė, naudojant šią analizę, yra normos ribose.

     Atliekant hemoskenavimą, pirmiausiai mes tiriame “gyvą” kraujo lašą, paimtą iš piršto, naudodamiesi tamsaus lauko mikroskopu. Kraujas nedžiovinamas ir nedažomas. Jis tiriamas iš karto (20 min., po kraujo paėmimo, kol jame esančios ląstelės dar yra gyvos), svarbiausia, kad dalyvaujant pačiam pacientui, kraujo vaizdą padidinus daug kartų (maždaug 14 000).

     Dar vienas didelis pranašumas – tai metodo vaizdumas, todėl, kad mikroskopas sujungtas su vaizdo kamera, kuri parodo vaizdą monitoriaus ekrane. Tokiu būdu pacientas turi galimybę stebėti visus kraujyje vykstančius procesus esamuoju laiku. Gydytojas, atliekantis tyrimą, paaiškina ekrane matomą vaizdą ir pateikia savo komentarus bei rekomendacijas. Mikroskopas taip pat gali fotografuoti ir filmuoti Jus dominančius objektus. Hemoskenavimo metodas teikia galimybę pažinti savo vidų paciento akimis.

 Kuo ypatingas hemoskenavimo metodas? Tyrimas atliekamas dviem etapais:

  • Pirmajame etape – nustatoma susirgimo priežastis.
  • Antrajame etape – patikrinamas paskirto gydymo efektyvumas (galima sekti gydymo eigą).Mes galime parodyti žmogui objektyvų sveikimo proceso vaizdą. Taigi hemoskenavimo dėka galima atlikti ne kiekybinę, o kokybinę kraujo analizę.

     Hemoskenavimas, kaip diagnostika sukurtas ne tik tam, kad nustatytume ligas, bet tam, kad rastume ir jų priežastis ir užkirstume kelią joms vystytis.

Hemoskenavimo metodas padeda įvertinti:

а) Kraujo formos elementų būklę: leukocitų, limfocitų ir trombocitų būklę; eritrocitų būklę (jų formą, dydį, nuspalvinimo laipsnį ir jų judėjimą kraujo plazmoje); išaiškinti agregacijų būvimą, t.y. eritrocitų susiklijavimą į monetų pavidalo stulpelius (tai liudija apie kraujo rūgštingumo padidėjimą). Metodas suteikia galimybę daryti išvadas dėl: parazitų invazijos (paplitimo) organizme; vienaląsčių parazitų būvimo organizme; polinkio alerginėms reakcijoms; polinkio susidaryti trombams; galimybės atsirasti smėliui, šlapimo sistemos akmenligei, podagrai; objektyvios medžiagų apykaitos organizme; imuniteto susilpnėjimo (įvertinant imuninės sistemos būklę) ir organizmo gebėjimo atsistatyti; kraujo rūgštingumo padidėjimo (rūgštingumo-šarminio balanso kraujyje sutrikimas); grupės B vitaminų, folinės rūgšties ir geležies nepakankamumo organizme; kalcio stokos organizme; veninio nepakankamumo atsiradimo galimybės; per didelio laisvų radikalų kiekio; onkologinės patologijos grėsmių. Apie problemas galime kalbėti 100 kartų ir nesistengti jų išspręsti. Bet pakanka tik vieną kartą problemą pamatyti ir iš karto galime suprasti, kad atėjo laikas rūpintis savo sveikata. Ne tada, kai iškilo problema, o būtent dabar, kai dar galime viską lengvai ištaisyti. Pasaulio Sveikatos Organizacijos duomenimis daugiau kaip 4,5 mlrd. žmonių pasaulyje yra užsikrėtę parazitinėmis ligomis. Kasmet infekcinės ir parazi- tinės ligos pareikalauja 15-16 mln. žmonių gyvybių. Pagrindinį vaidmenį parazitinių ligų tarpe vaidina helmintai, kuriems tenka apie 90% visų parazitinių susirgimų atvejų.

b) Kraujo plazmos būklę (įvairių intarpų būvimą joje): cholesterolio kristalus; šlapimo rūgšties ir ortofosforo rūgšties druskas; bakterijų, mielių, grybelinės floros ir jos sporų būvimą; parazitinių helmintų lervų būvimą (kirmėlių ir kt. parazitų); greitai iškrentančias fibrinogeno nuosėdas (tai rodo streso simptomus ar kepenų nepakankamumą).

Pacientus priima medicinos mokslų daktaras Oleg Suškin (Latvija). Tuo pačiu metu daktaras nustato organizmo būklę pagal akies rainelę (IRIDODIAGNOSTIKA). Taip pat atliekami onkologiniai tyrimai. Būtina išankstinė registracija. Norintiems bus daroma pilna diagnostika t.y., hemoskenavimas ir iridodiagnostika. Paslauga mokama, kainą sužinosite užsiregistravę, vietų skaičius ribotas, prieš diagnostiką nevalgyti ir negerti 1:30 – 2:00 val.

Registracija vyksta telefonu, Kaune: +37060397599 (Laimutė Elena).