Apie kompaniją

NERIBOJAMAS UŽDARBIS… Kodėl neribojamas?! Todėl, kad siūlome pradėti verslą tinkli-nio marketingo kompanijoje. Čia tinklas neribojamas, todėl ir Jūsų galimos siekti pajamos neribojamos. Kompanija Agel Enterprises – šiuo metu viena sparčiausiai augančių tinkli-nio marketingo kompanijų pasaulyje. Tokia kompanija kaip Agel, pasaulinėje rinkoje atsiranda tik maždaug kartą per 10 metų. Sukurtas unikalus produktas, pagrįstas nauja gamybos technologija – gelio suspensija (tai ne želatina ar želatininiai maisto papildai vaikams), užtikrinanti produkto didesnį bioaktyvumą, geresnį, greitesnį ir daug efektyvesnį įsisavinimą. Tai milijardinė idėja – nauja maisto papildų karta šios industrijos atei-tis. Maisto papildai kaip ir viskas gyvenime – tobulėja.

Istorija prasidėjo nuo žolelių, vėliau sekė milteliai, tabletės, kapsulės, sultys, kol galiausiai produktas įgavo šiuolaikišką būvį – želė suspensiją, kuri netrukus išstums iš rinkos anksčiau minėtus maisto papildų būvius. Ar tai patinka kitoms tinklinio marketingo kompanijoms, siūlančioms, kad ir pvz. tabletes? Manau, kad nelabai. Šiuo metu internete galite rasti dezinformacijos apie produktų sudėtį, konservantus, saldiklius ir pan. Tačiau pirmiausiai, siūlyčiau Jums pasižiūreti oficialiame Agel kompanijos tinklalapyje www.agel.com, ten pateiktuose produktų faktiniuose aprašymuose – („factsheets“).

Rusų kalba:

Anglų kalba:

Kaip siekti savo svajonės? (motyvacinis klipas rusų kalba)

Atsakymas iš kompanijos produkcijos skyriaus:

Visi produktuose naudojami ingredientai yra REGISTRUOTI ir LEISTINI vartoti Airijoje, Lietuvoje ir kitose Europos sąjungos bei už jos ribų esančiose šalyse į kurias šie produktai importuojami oficialiai. Agel produktai unikalūs ir daugelis iš mūsų, Agel verslu užsiimančių bei vartojančių, jau spėjo įgyvendinti savo svajones, apie kurias kviečiu pasidomėti. Laikas: kompanijai AGEL – tik 9 metai. Rinkos lyderiui Amway – net 50+. Aš numanau, kad distributorinės komandos nariai, prisijungę prie Amway jau po 5 metu darbo greičiausiai išėjo į taip vadinamą “pensiją”. Kai jaunas žmogus tampa turtingas ir daro ką nori, kada nori ir su kuo nori…  Ar tai ne kiekvieno iš mūsų svajonė?

Vadovai, srities lyderiai: unikali produkto idėja bei geras kompensacinis planas pritraukė lyderius iš kitų tinklinio marketingo kompanijų ir grąžino į verslą tuos, kurie išėjo į jaunų turtuolių “pensiją” bei neketino daugiau dirbti. Tie lyderiai dalinasi gerąja patirtimi ir vedą mums mokymus, kokių neturi nei viena kita panašiu verslu užsiimanti kompanija. Internete nesunku rasti informacijos apie tokius šios kompanijos lyderius, kaip Randy Gage, Ata Mamedov ir pamatyti realiai, kokias galimybes mokytis, tobulėti bei augti kaip lyderiai turime mes patys.

Finansavimas – unikali produkto idėja pritraukė ir finansavimą – Ash Capital kompanija finansavo AGEL ir vadina tai sėkmingiausiu kada nors jų finansuotų projektų. Šiuo metu Agel jau dirba be įsiskolinimų. Globali ekspansija – AGEL pirmąją dieną veiklą pradėjo net 12 pasaulio šaliu. Šiuo metu mes galime vystyti verslą net 65 pasaulio šalyse ir mūsų komanda turi didelių planų tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Pradė-dami verslą su AGEL, mes pradedame tarptautinį verslą net 65 pasaulio šalyse.

Marketingo planas: Agel sukūrė unikalų marketingo planą, apjungusį visų kitų geriausių marketingo planų idėjas. Komisinių planas – labai racionalus, logiškas ir humaniškas bei paremtas mūsų į verslą pakviestų žmonių mokymu bei pagalba jiems. Didžiausi komisiniai yra mokami nuo mūsų į verslą pakviestų žmonių sėkmės (10 – 50%, nuo pirmos linijos čekio), todėl mes padėsime kiekvienam, norinčiam dirbti ir užsidirbti.


Norintiems daugiau sužinoti apie Agel galimybes kviečiu į nemokamą prezentaciją. Taip pat, jeigu nesate girdėję apie tinklinį marketingą arba turite apie tai neigiamą nuomonę, pirmiausiai siūlau pasižiūrėti šias nuorodas:

Lietuvių kalba: http://direct.ateamcentral.info/lt/

Rusų kalba: http://direct.ateamcentral.info/ru/

Anglų kalba: http://direct.ateamcentral.info/en/

Vokiečių kalba: http://direct.ateamcentral.info/de/

Lenkų kalba: http://direct.ateamcentral.info/pl/

Italų kalba: http://direct.ateamcentral.info/it/

Prancūzų kalba: http://direct.ateamcentral.info/fr/

Ispanų kalba: http://direct.ateamcentral.info/es/

Čekų kalba: http://direct.ateamcentral.info/cz/


KVIEČIAME JUS PRADĖTI TARPTAUTINĮ VERSLĄ MAŽOMIS INVESTICIJOMIS IR DAR MAŽESNE RIZIKA. LAIKAS LABAI PALANKUS UŽIMTI GERAS POZICIJAS. NORS DIRBTI TEKS NEMAŽAI, TAČIAU UŽ TAI BUS LABAI GERAI ATLYGINTA.


Web: http://www.worldwide.ateamcentral.info

Skype: laimute700

Mob.tel.: +370603 97599 (Laimutė Elena).